X hits on this document

373 views

0 shares

0 downloads

0 comments

58 / 94

        Socializace dětí

        Zajímalo mě, do jakých kroužků děti chodí, jestli mají kamarády a odkud?

        Alžběta: intenzivně se věnuje hře na klavír, což obnáší 3x týdně docházet k lektorovi hudby a denně hrát. Baví ji to a věnuje se tomu od 6 let. Také chodí zpívat do sboru a plavat. Školu i zájmy zvládá bez sebemenších problémů. Kamarádky má ze školy i u rodinných přátel, u babiček a na chalupě. Má hodně přátel i mezi dospělými, např. v Římě, Rusku i v Praze. Má ráda malé děti i staré lidi.

        Kateřina: hraje na klavír a příčnou flétnu, chodí zpívat a plavat. Dělala závodně krasobruslení. Navštěvuje dramatický kroužek, ale tam ji to už moc nebaví. Má kamarádky i kamarády ze školy, od rodinných známých u babiček, na chalupě a nedělá jí problém bavit se s dospělými.

        Magdaléna: věnuje se závodně krasobruslení, chodí do výtvarného kroužku, plavání a zpívá ve sboru. Také hraje na klavír a housle. Kamarády a kamarádky má z kroužků, z kostela, okolí domu, u babičky, na chalupě a kamarádí se s každým, kdo chce, jak sama říká. Jak sama sděluje, nemá jen malé kamarády, ale taky dospělé, které má v Římě, Rusku a v Praze.

        Ondřej: hraje na klavír, chodí do výtvarného kroužku, krasobruslení a plavání. Příští rok by chtěl chodit do Skautu. Kamarády má z okolí domu, na chalupě, v kroužcích a všude jinde. Chodí ministrovat do kostela a s těmi kamarády jezdí na tábory.

7.7. Shrnutí výsledků - ověření hypotéz

        Ověření hypotéz:

        Hypotéza č. 1

        Domnívám se, že hlavním motivem rodičů pro individuální vzdělávání je individuální přístup k dítěti.

        Tato hypotéza byla potvrzena. Hlavními motivy rodičů pro individuální vzdělávání byly:  individuální přístup (9x)

Document info
Document views373
Page views373
Page last viewedWed Jan 25 03:01:04 UTC 2017
Pages94
Paragraphs1159
Words23888

Comments