X hits on this document

48 views

0 shares

0 downloads

0 comments

11 / 26

 6 Evans, Serena                Westport               4-02.00     1.5

10 Graham, Jaydee               Cav                    4-00.00  

10 Han, Jinny                   St. Francis            4-00.00  

10 Day, Amanda                  WALD                   4-00.00  

13 Owens, B                     Oldham County MS       3-10.00  

13 Crawford, Morgan             Anchorage              3-10.00  

15 Hammock, A'Isha              Pewee Valley           3-08.00  

Girls Long Jump Middle School

=======================================================================

   Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

 1 Tew, ?                       Oldham County MS      13-08.00    10  

 2 Ploch, Megan                 South Oldham MS       13-06.00     8  

 3 Wallace, Laura               St. Francis           13-05.00     6  

 4 Jackson, Taylor              Westport              13-01.00     5  

 5 Birch, Rebecca               Our Lady of Lour      12-11.50     4  

 6 Wolford, Myreete             WALD                  12-07.00     3  

 7 Cates, Robyn                 Kentucky Country      12-06.00     2  

 8 Todd, Meg                    Our Savior Luthe      12-05.00     1  

 9 Weisbach, Jamie              WALD                  12-03.50  

10 osborne, Shelley             Our Savior Luthe      12-00.00  

11 Skinner, A                   Oldham County MS      11-08.50  

12 Walker, Ashley               Notre Dame Acade      11-08.00  

13 Taustine, Rebecca            St. Francis           11-06.00  

14 Rogers, Mederith             South Oldham MS       11-02.00  

15 Reed, India                  Westport              11-01.00  

16 Austin, Lindsey              Kentucky Country      10-03.50  

17 Goodman, Kaelyn              Cav                   10-02.00  

18 Smith, Chelsea               Cav                    9-10.00  

Girls Shot Put Middle School

=======================================================================

   Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

 1 Roarx, Lindsey               Notre Dame Acade      25-02.00     9  

 1 Welp, Laura                  St. Francis           25-02.00     9  

 3 McGaha, Katie                Notre Dame Acade      25-00.75     6  

 4 Slaven, Emily                WALD                  23-11.50     5  

 5 Schmitt, Ginny               NOMS                  23-04.00     4  

 6 Knopf, Leslie                Our Lady of Lour      22-08.25     3  

 7 Armstrong, Taylor            St. Francis           21-08.00     2  

 8 Johnson, Arroya              Conway                21-00.50     1  

 9 Nalley, Leeann               Pewee Valley          20-05.50  

10 Andreason, Isabell           South Oldham MS       19-09.00  

11 Phelps, Bittany              Conway                19-08.50  

12 Peoples, Thomisha            Westport              19-02.75  

13 Beam, Kelly                  Kentucky Country      18-11.50  

13 Seger, Camille               Aloysius              18-11.50  

13 Wagner, Hanna                Anchorage             18-11.50  

16 Koch, Julia                  Our Savior Luthe      18-10.50  

17 Money, C                     Oldham County MS      18-04.25  

18 O'Brian, Samantha            Anchorage             17-07.25  

19 osborne, Shelley             Our Savior Luthe      16-10.75  

20 Regenard, Audrey             South Oldham MS       16-02.75  

21 Davidson, L                  Oldham County MS      15-00.50  

Document info
Document views48
Page views48
Page last viewedTue Nov 15 11:52:29 UTC 2016
Pages26
Paragraphs1408
Words8716

Comments