X hits on this document

82 views

0 shares

0 downloads

0 comments

12 / 26

Girls Discus Throw Middle School

=======================================================================

   Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

 1 Beaven, K                    Oldham County MS         76-07    10  

 2 Armstrong, Taylor            St. Francis              65-06     8  

 3 Kleitz, Kasey                Westport                 58-10     6  

 4 Schmitt, Ginny               NOMS                     58-04     5  

 5 Welp, Laura                  St. Francis              57-09     4  

 6 Slaven, Emily                WALD                     57-01     3  

 7 Johnson, Arroya              Conway                   56-11     2  

 8 Walker, Jayce                Westport                 55-02     1  

 9 Koch, Julia                  Our Savior Luthe         54-07  

10 Todd, Meg                    Our Savior Luthe         50-08  

11 Wagner, Hanna                Anchorage                48-08  

12 Walter, Mary                 Collegiate               47-04  

12 O'Brian, Samantha            Anchorage                47-04  

14 Mayes, J                     Oldham County MS         46-01  

15 Cease, Cyndi                 South Oldham MS          43-06  

16 Phelps, Bittany              Conway                   43-01  

17 Regenard, Audrey             South Oldham MS          40-02  

18 Gernert, Layne               Kentucky Country         38-10  

Boys 100 Meter Dash JV B Elementary School

==========================================================================

   Name                    Year Team                    Finals  H# Points

==========================================================================

 1 Burrows, Stephen             Our Savior Luthe         13.80   1   10  

 2 Clausen, Jonathan            NOMS                     14.01   2    8  

 3 Rice, Jeremy                 NOMS                     14.10   3    6  

 4 Carlson, Chase               St. Francis              14.20   1    5  

 5 Burroughs, A                 Oldham County MS         14.44   2    3.5

 5 Shely, Jacob                 Conway                   14.44   2    3.5

 7 Vinson, X                    Oldham County MS         14.70   3    2  

 8 Kessler, Chris               Kentucky Country         14.80   1    1  

 9 Sharoudi, Matthew            Cal E                    15.00   2

10 Fischer, Bradley             St. Francis              15.10   1

11 McDermott, Peter             Anchorage                15.15   2

12 Crowe, Alan                  Aloysius                 15.20   2

13 Gill, James                  Pewee Valley             15.40   4

14 Wright, Tucker               Aloysius                 15.60   1

15 Johns, Rece                  Anchorage                15.90   3

16 Henderson, Tanner            Our Savior Luthe         16.00   4

17 Switow, Sam                  Kentucky Country         16.10   1

18 Veith, Christian             Cav                      16.70   3

19 Crawford, Davis              Anchorage                17.10   4

20 Miles, Shane                 Notre Dame Acade         17.50   4

21 Turner, Zach                 Pewee Valley             18.30   3

Boys 200 Meter Dash JV B Elementary School

==========================================================================

   Name                    Year Team                    Finals  H# Points

==========================================================================

 1 Moore, Dee                   Eminence                 27.30   1   10  

 2 Evans, Zach                  NOMS                     28.70   1    8  

 3 Carlson, Chase               St. Francis              28.80   1    6  

 4 Rice, Jeremy                 NOMS                     28.90   2    5  

Document info
Document views82
Page views82
Page last viewedWed Jan 18 23:04:55 UTC 2017
Pages26
Paragraphs1408
Words8716

Comments