X hits on this document

59 views

0 shares

0 downloads

0 comments

17 / 26

 6 St. Francis - Goshen  'A'                          12:38.10   1    3  

    1) Cochran, Henry                  2) Fowler, Lloyd                  

    3) Russell, Clayton                4) Fowler, Harrison               

-- Conway Middle School  'A'                                NT   2

    1) Bolus, Jacob                    2) Shely, Jacob                   

    3) Davis, Charles                  4) Swain, Rasean                  

-- Christian Academy Varsity  'A'                           NT   1

-- Walden  'A'                                              NT   1

    1) Joel, Cody                      2) Llewellyn, Andrew              

    3) Schieman, John                  4) Graves, Ted                    

Boys High Jump Elementary School

=======================================================================

   Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

 1 Wilcocks, Tanner             Anchorage              4-02.00     9  

 1 Yates, Nathan                NOMS                   4-02.00     9  

 3 Burrows, Stephen             Our Savior Luthe      J4-02.00     6  

 4 Carlson, Chase               St. Francis            4-00.00     5  

 5 Sanders, Taylor              NOMS                   3-10.00     4  

 6 Crawford, Davis              Anchorage             J3-10.00     3  

Boys Long Jump Elementary School

=======================================================================

   Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

 1 Burrows, Stephen             Our Savior Luthe      13-06.00    10  

 2 Elliott, Glen                Scms                  13-00.00     8  

 3 Porterfield, Jalen           Pewee Valley          12-08.00     6  

 4 Rice, Jeremy                 NOMS                  12-07.00     5  

 5 Wiedemer, Kyle               South Oldham MS       12-06.00     4  

 6 Thurman, Herculano           WALD                  12-05.00     3  

 7 Fairchild, M                 Oldham County MS      12-04.50     2  

 8 Kinzer, Ryan                 Scms                  12-04.00     1  

 9 Clausen, Jonathan            NOMS                  12-03.50  

10 Crawford, Davis              Anchorage             11-09.00  

11 Forden, Jake                 Notre Dame Acade      11-07.00  

12 Johnson, Brian               Kentucky Country      11-03.50  

13 Henderson, Tanner            Our Savior Luthe      11-03.00  

14 Scott, Keon                  Conway                11-02.00  

15 Roberts, Jamie               Pewee Valley          10-06.50  

16 Whitney, Joseph              Notre Dame Acade      10-06.00  

17 Duffy, Jack                  Anchorage             10-04.00  

18 Murphy, Connor               St. Francis            9-06.50  

Boys Shot Put Elementary School

=======================================================================

   Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

 1 Moore, Dee                   Eminence              32-03.25    10  

 2 Rowan, Devon                 NOMS                  31-09.25     8  

 3 Posey, Raimone               Conway                30-10.75     6  

 4 Cohen, Reed                  Kentucky Country      29-07.50     5  

 5 Henney, Sam                  St. Francis           29-04.75     4  

 6 Widener, Brady               Scms                  25-11.00     3  

 7 Switow, Sam                  Kentucky Country      25-04.50     2  

 8 Blum, Christopher            Anchorage             22-09.00     1  

Document info
Document views59
Page views59
Page last viewedWed Dec 07 16:32:43 UTC 2016
Pages26
Paragraphs1408
Words8716

Comments