X hits on this document

66 views

0 shares

0 downloads

0 comments

18 / 26

 9 Wilson, Matt                 Cal E                 22-02.50  

10 Pritchett, Jess              St. Francis           21-04.50  

11 Blum, andrew                 Anchorage             20-09.50  

12 Murphy, Cameron              WALD                  20-07.50  

13 Gelnett, Taylor              South Oldham MS       20-03.50  

14 Oppenheimer, Blake           WALD                  19-05.25  

15 Henderson, Tanner            Our Savior Luthe      17-05.25  

16 Vance, Tyler                 Pewee Valley          13-03.25  

Boys Discus Throw Elementary School

=======================================================================

   Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

 1 Rowan, Devon                 NOMS                     70-00    10  

 2 Carlson, Chase               St. Francis              69-09     8  

 3 Cohen, Reed                  Kentucky Country         64-10     6  

 4 Nundley, John                Anchorage                61-10     5  

 5 Duffy, Jack                  Anchorage                53-06     4  

 6 White, Turner                St. Francis              53-05     3  

 7 Posey, Raimone               Conway                   51-03     2  

 8 Switow, Sam                  Kentucky Country         51-01     1  

 9 Roberts, Jamie               Pewee Valley             49-10  

10 Earhart, Jacob               NOMS                     49-02  

11 Widener, Brady               Scms                     48-08  

12 Wilson, Matt                 Cal E                    47-11  

13 Ausmus, Martin               Anchorage                44-03  

14 Murphy, Cameron              WALD                     43-00  

15 Oppenheimer, Blake           WALD                     39-00  

Boys 100 Meter Dash V B Middle School

==========================================================================

   Name                    Year Team                    Finals  H# Points

==========================================================================

 1 Sehnatter, Chase             Anchorage                12.20   4   10  

 2 Vinson, E                    Oldham County MS         12.50   2    8  

 3 Cunningham, Ross             Collegiate               12.60   2    5.5

 3 Mallek, J                    Oldham County MS         12.60   3    5.5

 5 Walker, Jordan               Aloysius                 12.70   3    4  

 6 Berry, Ed                    Eminence                 12.80   4    2.5

 6 Calvin, Darrius              Westport                 12.80   1    2.5

 8 Simpson, Palmer              St. Francis              12.90   5    0.5

 8 Cooper, TJ                   Eminence                 12.90   3    0.5

10 Weaver, Andrew               Pewee Valley             13.00   2

11 Davis, Charles               Conway                   13.10   1

12 Hall, DJ                     Our Lady of Lour         13.20   3

13 Cundiff, Paul                Aloysius                 13.40   1

14 Heath, Matt                  Our Lady of Lour         13.50   3

14 Bother, Mike                 South Oldham MS          13.50   2

16 Franks, Tyler                Cav                      13.60   2

16 Campbell, Stephen            WALD                     13.60   5

18 Bursek, Vlad                 Collegiate               13.70   3

19 Aldridge, Luke               Anchorage                13.90   3

19 Connelly, Jay                Brown                    13.90   5

21 Hammock, Maurice             Pewee Valley             14.00   1

22 Hall, Daylen                 Our Lady of Lour         14.10   4

23 McGruder, John               WALD                     14.20   4

24 Scott, Keon                  Conway                   14.30   3

Document info
Document views66
Page views66
Page last viewedFri Dec 09 12:02:06 UTC 2016
Pages26
Paragraphs1408
Words8716

Comments