X hits on this document

49 views

0 shares

0 downloads

0 comments

20 / 26

==========================================================================

   Name                    Year Team                    Finals  H# Points

==========================================================================

 1 Davis, Delara                Conway                 2:12.00   1   10  

 2 Eckert, Jack                 Scms                   2:13.00   1    8  

 3 Jeter, Eric                  Brown                  2:16.00   1    6  

 4 Robinson, Spencer            Scms                   2:18.00   1    5  

 5 Haselton, D                  Oldham County MS       2:19.00   1    4  

 6 Wellum, Justin               PORT                   2:19.40   1    3  

 7 Pritchett, Nate              St. Francis            2:21.00   1    2  

 8 Joel, Cody                   WALD                   2:25.00   1    1  

 9 Poole, Isaac                 Brown                  2:28.00   2

10 Althoff, Jordan              NOMS                   2:30.00   2

11 Palsha, Matt                 South Oldham MS        2:32.00   2

11 Rublein, Colyer              Anchorage              2:32.00   2

13 Bolus, Jacob                 Conway                 2:35.00   2

14 Donnelly, T                  Oldham County MS       2:36.00   2

15 Graves, Ted                  WALD                   2:42.00   2

16 Fultz, Chris                 Our Lady of Lour       2:45.00   2

17 Cooper, Robbie               St. Francis            2:47.00   3

18 O'Nan, Sean                  NOMS                   2:52.00   3

19 Dadds, Alex                  Our Lady of Lour       2:53.00   3

20 Myers, Dalton                Westport               2:54.00   3

21 Leftler, Josh                Westport               3:05.00   3

22 Resinger, Martin             Anchorage              3:15.00   3

Boys 1600 Meter Run Middle School

=======================================================================

   Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

 1 Davis, Delara                Conway                 4:46.00    10  

 2 Eckert, Jack                 Scms                   4:47.00     8  

 3 Althoff, Paul                NOMS                   4:56.00     6  

 4 Law, Jacob                   South Oldham MS        5:00.00     5  

 5 Wellum, Justin               PORT                   5:01.00     4  

 6 Joel, Cody                   WALD                   5:07.00     3  

 7 Fultz, Chris                 Our Lady of Lour       5:16.00     2  

 8 Chwalek, Brendan             Scms                   5:16.90     1  

 9 Jeter, Eric                  Brown                  5:17.00  

10 Bolus, Jacob                 Conway                 5:40.00  

11 Watson, Anthony              NOMS                   5:44.00  

12 Blinkhorn, John              Cav                    5:45.00  

13 Mason, B                     Oldham County MS       5:51.00  

14 Dant, Ben                    Aloysius               5:51.40  

15 Llewellyn, Andrew            WALD                   5:53.00  

16 Brown, Thomas                Anchorage              5:55.00  

17 Dadds, Alex                  Our Lady of Lour       5:56.00  

18 Gorr, Johan                  Collegiate             6:01.00  

19 Simpson, Dale                Westport               6:02.00  

20 Groves, Dakota               Anchorage              6:19.00  

21 Kahre, Ryan                  Our Savior Luthe       6:21.00  

22 Ingram, Tyler                Oldham County MS       6:23.00  

23 Schulz, Logan                Anchorage              6:28.00  

24 Warren, Spencer              South Oldham MS        6:29.00  

25 Kat, Lal                     Westport               6:48.00  

Boys 100 Meter Hurdles V B Middle School

Document info
Document views49
Page views49
Page last viewedFri Dec 02 18:53:52 UTC 2016
Pages26
Paragraphs1408
Words8716

Comments