X hits on this document

73 views

0 shares

0 downloads

0 comments

25 / 26

Boys Shot Put Middle School

=======================================================================

   Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

 1 Wolff, John                  Notre Dame Acade      41-05.50    10  

 2 Townsend, Nick               Scms                  40-00.00     8  

 3 Miller, Andrew               Westport              36-11.00     6  

 4 Lange, A                     Oldham County MS      35-07.25     5  

 5 Geers, Tyler                 NOMS                  35-05.50     4  

 6 Bonniville, Matt             Scms                  33-09.00     3  

 7 Frames, Kyle                 Conway                33-04.50     2  

 8 Gritton, TJ                  Barrett MS            32-09.75     1  

 9 Speed, Marc                  Kentucky Country      32-06.25  

10 Snyder, Kyle                 St. Francis           32-05.25  

11 Duncan, Demetrius            Conway                31-09.00  

12 Calvin, Darrius              Westport              30-08.75  

13 Propp, Dennis                South Oldham MS       30-07.00  

14 McGruder, John               WALD                  30-05.50  

15 Clark, Patrick               Aloysius              29-10.00  

16 Marr, Will                   Oldham Co Christ      28-02.50  

17 Aldridge, Luke               Anchorage             27-04.25  

18 Campbell, Stephen            WALD                  26-10.50  

19 Fowler, Lloyd                St. Francis           25-10.00  

20 Young, H                     Oldham County MS      25-09.75  

21 Pertee, Tyler                NOMS                  25-01.25  

22 Ausmus, CJ                   Anchorage             23-11.75  

23 Caravona, Dominic            Our Savior Luthe      23-02.25  

24 Kirkhart, Mitchel            South Oldham MS       19-06.50  

Boys Discus Throw Middle School

=======================================================================

   Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

 1 Miller, Andrew               Westport                116-08    10  

 2 Geers, Tyler                 NOMS                    113-00     8  

 3 Gritton, TJ                  Barrett MS              103-02     6  

 4 Clark, Brennan               St. Francis              92-03     5  

 5 Speed, Marc                  Kentucky Country         91-06     4  

 6 Bonniville, Matt             Scms                     91-02     3  

 7 Frames, Kyle                 Conway                   89-05     2  

 8 Degroat, Justin              Scms                     89-01     1  

 9 Mason, B                     Oldham County MS         88-09  

10 Aldridge, Luke               Anchorage                85-03  

11 Hendren, Sam                 St. Francis              81-09  

12 Kashdin, S                   Oldham County MS         80-09  

13 Gelnett, Tylor               South Oldham MS          77-05  

14 Marr, Will                   Oldham Co Christ         77-00  

15 Pertee, Tyler                NOMS                     75-06  

16 Judah, Ben                   WALD                     71-02  

17 Propp, Dennis                South Oldham MS          66-04  

18 Jaggers, Cody                Conway                   62-09  

19 Howard, Tyler                WALD                     59-02  

20 Hillaird, Tim                Anchorage                55-03  

21 Davis, John                  Westport                 53-00  

22 Caravona, Dominic            Our Savior Luthe         49-02  

         Women - Elementary School - Team Rankings - 14 Events Scored

Document info
Document views73
Page views73
Page last viewedSun Dec 11 03:11:24 UTC 2016
Pages26
Paragraphs1408
Words8716

Comments