X hits on this document

58 views

0 shares

0 downloads

0 comments

5 / 26

    3) Schleigh, Gina                  4) Sanders, Heather               

-- St. Francis - Goshen  'A'                                NT  

    1) Najewicz, Ellie                 2) Bryant, Paris                  

    3) Johnson, Claire                 4) Wetterer, Claire               

-- Walden  'A'                                              NT  

Girls High Jump Elementary School

=======================================================================

   Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

 1 Richard, Megan               Anchorage              4-02.00    10  

 2 Tennant, Olivia              St. Francis            3-10.00     8  

 3 Mackin, Katherine            St. Francis           J3-10.00     6  

 4 Maney, Lisa                  NOMS                   3-08.00     5  

 5 Hagan, Alle                  Anchorage             J3-08.00     4  

 6 Bland, Emily                 NOMS                   3-06.00     3  

Girls Long Jump Elementary School

=======================================================================

   Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

 1 Newberry, Kristen            Notre Dame Acade      13-06.00    10  

 2 Mccarty, Avrien              Anchorage             13-04.00     8  

 3 Adams, Ashley                NOMS                  11-07.00     6  

 4 Gaines, Devon                Cal E                 11-03.00     5  

 5 Andres, Jessica              NOMS                  11-01.00     4  

 6 Blieden, Joanna              Kentucky Country      10-11.00     3  

 7 Smoger, Shaina               WALD                   9-10.00     1.5

 7 Rapson, Katlin               South Oldham MS        9-10.00     1.5

 9 Hagan, Alle                  Anchorage              9-04.00  

10 Naber, Olivia                WALD                   9-03.50  

11 Hart, Megan                  St. Francis            8-10.00  

12 Southard, Allie              Our Savior Luthe       8-09.00  

-- Wheat, Heather               Notre Dame Acade            ND  

Girls Shot Put Elementary School

=======================================================================

   Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

 1 Loeffler, Healey             St. Francis           27-03.50    10  

 2 Shum, Taylor                 Notre Dame Acade      25-00.25     8  

 3 Joy, Caitlin                 St. Francis           23-07.50     6  

 4 Chinberg, Sarah              Our Savior Luthe      18-02.00     5  

 5 Smith, M                     Oldham County MS      18-01.00     4  

 6 Roberts, Ashley              WALD                  16-07.00     3  

 7 Waford, Kacie                Anchorage             15-09.50     2  

 8 Brown, Olivia                Conway                14-10.00     1  

 9 Kiefer, Katie                Aloysius              13-09.00  

10 Diprospero, Jasmine          Pewee Valley          11-07.00  

11 Washington, Ashlea           Our Savior Luthe      10-11.00  

Girls Discus Throw Elementary School

=======================================================================

   Name                    Year Team                    Finals  Points

=======================================================================

 1 Campbell, Lilly              St. Francis              61-07    10  

 2 Loeffler, Healey             St. Francis              60-11     8  

Document info
Document views58
Page views58
Page last viewedWed Dec 07 11:15:44 UTC 2016
Pages26
Paragraphs1408
Words8716

Comments