X hits on this document

349 views

0 shares

0 downloads

0 comments

50 / 55

30213000-5; 32323000-3

8.1 Kompiuteriai;            8.2 Monitoriai

Dauguma „Sun Mycrosystems“ stacionarių  kompiuterių bei monitorių

Įrenginys paženklintas energijos efektyvumo („Energy Star“) arba kitu lygiaverčiu ženklu. Įrenginys atitinka triukšmo lygio reikalavimus. Yra pateikta informacija apie grąžinimo gamintojui galimybes. Gaminys arba jo dalys yra tinkami antriniam panaudojimui arba perdirbimui. Gaminys yra pažymėtas vienu iš ekologinių ženklų: Europos Sąjungos „Gėlė“, Šiaurės šalių „Gulbė“, Vokietijos „Mėlynasis angelas“, kitos šalies nepriklausomos atsakingos institucijos patvirtintu ekologiniu ženklu arba yra pateiktos kitos tinkamos gaminio ekologiškumo įrodymo priemonės, pvz., gamintojo techniniai dokumentai ar paskelbtos (notifikuotos) institucijos atlikto bandymo protokolas. Pakavimo medžiagos atitinka aplinkos apsaugos reikalavimus (skirtingos medžiagos pakuotės dalys lengvai atskiriamos, kartoninės pakuotės sudėtyje turi būti dalis perdirbtos žaliavos), pakuotė pažymėta „mobius loop“, „green dot“ arba lygiaverčiu ženklu.    

„Sun Mycrosystems“

UAB „B.G.M.“ M.K.Čiurlionio g. 17, Vilnius, www.bgm.lt

Pateiktas patvirtinimas

9. Valymo priemonės ir paslaugos 

BVPŽ kodas

Prekių / paslaugų grupės pavadinimas

Prekės/paslaugos pavadinimas

Prekės/paslaugos charakteristika (aplinkos apsaugos kriterijai)

Prekės gamintojas/paslaugos teikėjas

Prekės tiekėjas

Dokumentai, pagrindžiantys nurodytus kriterijus

Pastabos

39830000-9; 39831200-8

9.1 Valymo priemonės

„Milisan“ (sanitarinis valiklis)

Gaminys yra pažymėtas vienu iš ekologinių ženklų: Europos Sąjungos „Gėlė“, Šiaurės šalių „Gulbė“, Vokietijos „Mėlynasis angelas“, kitos šalies nepriklausomos atsakingos institucijos patvirtintu ekologiniu ženklu arba yra pateiktos kitos tinkamos gaminio ekologiškumo įrodymo priemonės, pvz., gamintojo techniniai dokumentai ar paskelbtos (notifikuotos) institucijos atlikto bandymo protokolas

Nenurodomas

UAB „Cleanproline“, Ukmergės g. Nr. 283 A, Vilnius, www.cleanproline.lt

Pateiktas patvirtinimas

39830000-9; 39831200-8

9.1 Valymo priemonės

Gamintojo Dr.Schnell GmbH valymo priemonės

Produktas yra koncentruotas. Sudėtinės medžiagos yra lengvai skaidomos aerobinėmis ir anaerobinėmis sąlygomis. Lakiųjų organinių junginių kiekis yra ne didesnis kaip 10 proc. medžiagos tūrio. Kvapiosioms medžiagoms nenaudojami nitritų ir policikliniai muskuso junginiai. Gaminys yra pažymėtas vienu iš ekologinių ženklų: Europos Sąjungos „Gėlė“, Šiaurės šalių „Gulbė“, Vokietijos „Mėlynasis angelas“, kitos šalies nepriklausomos atsakingos institucijos patvirtintu ekologiniu ženklu arba yra pateiktos kitos tinkamos gaminio ekologiškumo įrodymo priemonės, pvz., gamintojo techniniai dokumentai ar paskelbtos (notifikuotos) institucijos atlikto bandymo protokolas.

Dr.Schnell GmbH

UAB „Cleanproline“, Ukmergės g. Nr. 283 A, Vilnius, www.cleanproline.lt

Pateiktas patvirtinimas

Document info
Document views349
Page views350
Page last viewedSat Jan 21 22:08:36 UTC 2017
Pages55
Paragraphs1312
Words17259

Comments