X hits on this document

198 views

2 shares

0 downloads

0 comments

3 / 16

Startvolgorde Kur op Muziek viertallen

13.30 u Sint Katelijne Waver (M)

13.45 u Kontich (M)

14.00 u Lille (M)

14.15 u Herenthout (L)

14.30 u Tielen (L)

14.45 u  

Zwaar 2 - Ring 1

Individuele dressuur Klasse Zwaar 2 ring 1

9:30

VAN LOOVEREN ANNELIES

ESSEN

LE PRIMO VAN 'T GESTELHOF

9:40

PORTO CARRERO ANN

ARENDONK

PIMBERBOY

9:50

VAN NUFFELEN TESSA

BORSBEEK

URSUS K VAN DE ZILVERENHOEK

10:00

VAN WINCKEL DIRK

PULDERBOS

OLAF

10:10

GYBELS MARC

VORST

UBERMEISTER VH VOORTVELDSHOF

10:20

VERWIMP JAN

HOUTVENNE

CYRANO V/D ZUUTHOEVE

10:30

OP DEN KAMP ANOEK

OUD TURNHOUT

VIRGILIUS

10:40

VERSTAPPEN JEF

NOORDERWIJK

UGO

10:50

HOSEWOL MARINUS

SCHILDE

DIJOU 6

11:00

MERTENS LIEVEN

RETIE

UTOPIA VAN HET HEIHOF

11:10

MOENS LIESJE

MEER

PABLO

11:20

JONKERS MARIELLE

ARENDONK

SISI

11:30

FONKEN TESSA

WEELDE RAVELS

LAUSANNE

11:40

MONDELAERS WILFRIED

VORST

WARKANT VAN 'T GESTELHOF

11:50

THONE ILSE

RIJKEVORSEL

UTABOR VAN HET GOORHOF

12:00

VAN DEN ABBEELEN HENK

POPPEL

ODETTE

12:10

VANHOOF TINNE

MOL ACHTERBOS

MORNING STAR

12:20

HERMANS GUY

OUD TURNHOUT

SIDONCA

12:30

VAN LOOVEREN ANNELIES

ESSEN

NIKITA VAN 'T GESTELHOF

12:40

VRINS MARIJKE

KASTERLEE

OPELINE

Individuele dressuur Klasse Zwaar 2 ring 1

9:30

LOOTS RIA

GEEL TEN AARD

AFRODITE VAN DE WORFTHOEVE

9:40

JONKERS MARIELLE

ARENDONK

ABDOS VAN DE BEGIJNHOEVE

9:50

VAN DEN KERKHOF TINNE

TURNHOUT

FARAM

10:00

VAN LOOVEREN ANNELIES

ESSEN

BARON VAN 'T GESTELHOF

10:10

VAN EECKHOUDT ELS

RANST

CRESENDO

10:20

VERSCHUEREN PAUL

OELEGEM

PERFEKT

10:30

MONDELAERS WILFRIED

VORST

AGAMI VAN 'T GESTELHOF

10:40

HOSEWOL MARINUS

SCHILDE

JORIS

10:50

VAN DEN EYNDE SABINE

TURNHOUT

PRIMEUR

11:00

VAN DEN EYNDE ROBIN

WESTERLO

DONNA

11:10

HOSEWOL MARINUS

SCHILDE

FIDLER

11:20

CAETHOVEN TOM

VOSSELAAR

MAI TAI

11:30

KRIECKEMANS KELLY

GEEL TEN AARD

QUICK BOY

11:40

VAN DINGENEN JOYCE

BEERSE

QUIDAM

11:50

BOUWENS ELLEN

OLMEN

LAROCHE VAN DE STAPPERSDIJK

12:00

MOLS PAUL

HERENTHOUT

DONJA

12:10

VERVECKEN MARC

OUD TURNHOUT

UFO VAN DE BEGIJNHOEVE

12:20

WILLEMS ELLEN

ZOERSEL

LAVINIA VAN MALLE

12:30

WITTEVRONGEL EMIEL

BALEN

RAFAEL "B"

12:40

KOOREMANS LYDIE

MERKSPLAS

PARDEX

Individuele dressuur Klasse Midden 2 ring 3

ANTHONIS PATRICK

HERENTHOUT

WEXANNE A

BROKKEN JOHAN

WORTEL

RODEXCO

T:\P\R1\SELEBR06.DOC

Document info
Document views198
Page views210
Page last viewedMon Dec 05 15:20:44 UTC 2016
Pages16
Paragraphs2159
Words5092

Comments