X hits on this document

239 views

0 shares

0 downloads

0 comments

66 / 68

Jyvässeudun ammattiautoilijat lähetettiin Kunnon Keikalle Yhteyshenkilö: Diabeteshoitaja Leena Welling, Palokan terveysasema puh. (014) 336 6175, leena.welling@palokkatk.fi

Jämsän työväenopiston ja Dehko-projektin yhteistyö Yhteyshenkilö: Rehtori Pertti Gylldén, Jämsän työväenopisto puh. (014) 717 2480, topisto@jamsa.fi

D2D-hankkeen riskipistekartoitus terveysneuvonnassa Naisten irtosoluseulonnat Jyväskylässä kesällä 2005 Yhteyshenkilö: Terveydenhoitaja Riitta-Maija Hautamäki, Kilpisen kouluterveydenhuolto puh. 050 368 0261, riitta-maija.hautamaki@jkl.fi

Dehkon 2D hanke UPM-Kymmene Oyj Jämsänjokilaakson työterveysasemilla Yhteyshenkilö: Työterveyshoitaja Seija Savolainen, UPM-Kymmene Oyj Kaipola Työterveyshuolto puh. 020 4167 268, seija.m.savolainen@upm-kymmene.com

Keski-Suomen Sydänpiirin ja D2D-hankkeen yhteistyö Yhteyshenkilö: Toiminnanjohtaja Raija Harju-Kivinen, Keski-Suomen Sydänpiiri ry puh. (014) 212 627 tai 050 592 4588, kssydan@sci.fi

D2D-hanke jalkautui kansan pariin Puttosen Essolle Yhteyshenkilö: Sairaanhoitaja Leila Metso, Laukaan terveyskeskus leila.metso@laukaa.fi

Raskausdiabeetikoiden iltapäivä Yhteyshenkilö: Diabeteshoitaja Satu Savolainen, Ääneseudun terveydenhuollon kuntayhtymä satu.savolainen@terveyskeskus.aanekoski.fi

Keski-Suomen sairaanhoitopiiri / terveystietokeskus Palanssi Yhteyshenkilö: Projektityöntekijä Nina Peränen, terveystietokeskus Palanssi puh. (014) 269 3691, nina.peranen@ksshp.fi

Ryhmäohjausmalli tyyppi 2 diabeteksen ehkäisyyn ja hoidon ohjaukseen Yhteyshenkilö: Diabeteshoitaja Anne Halonen, Keski-Suomen sairaanhoitopiiri anne.halonen@ksshp.fi

Dehkon 2D hanke osana yrityksen työterveyshuollon toimintasuunnitelmaa Yhteyshenkilö: Yksityisen työterveyshuollon D2D-hanketyöntekijä, työterveyshoitaja Sanna Niemi, Keski-Suomen sairaanhoitopiiri puh. 040 734 9345, sanna.niemi@mehilainen.fi

Elämäntavat hallintaan –projekti 31.8.–16.11.2005 Yhteyshenkilö: Maarit Rautiainen, Jyväskylän ammattikorkeakoulu puh. 040 836 5438, maarit.hamalainen.sho@jypoly.fi

66

Document info
Document views239
Page views241
Page last viewedMon Dec 05 17:28:33 UTC 2016
Pages68
Paragraphs1275
Words27155

Comments