X hits on this document

PDF document

Delta Timing Group - Contractor License - page 19 / 34

90 views

0 shares

0 downloads

0 comments

19 / 34

Delta Timing Group - Contractor License

Hy-Tek's MEET MANAGER 8:15 PM 4/2/2011 Page 1

2011 Florida Relays - 4/1/2011 to 4/2/2011 University of Florida: Gainesville,Fl

Results

11

BOYD ANDERSO

11.67

-0.6

09

LAKE HIGHLAN

12.02

2.0

12

OLYMPIA

12.02

-0.6

CAPE CORAL

12.06

0.6

12

MANDARIN

12.08

2.0

11

HALLANDALE

12.08

-0.6

12

KATHLEEN

12.13

2.0

11

WEKIVA

12.27

2.7

11

PALM BAY

12.29

-0.6

10 BOONE

12.33

2.0

8 AMERICAN HER

12.33

-0.6

10 COCOA

12.33

2.4

11 GAINESVILLE

12.35

-0.6

11 OSCEOLA (KIS

12.38

0.3

12 HALLANDALE

12.38

0.3

12 RIDGEWOOD

12.38

0.3

11 ST. THOMAS A

12.43

2.4

10 LAKEWOOD

12.45

2.0

10 MI NORTHWESTER

12.50

2.7

12 BOONE

12.52

2.4

CARMEL HS

12.54

0.3

11 GEORGE JENKI

12.63

2.0

12 LAKE MARY

12.65

2.3

12 P. K. YONGE

12.67

0.3

11 MI NORTHWESTER

12.69

2.7

10 ALONSO

12.70

2.3

12 MI CAROL

12.71

2.4

09 ZEPHYRHILLS

12.71

0.3

10 LK MARY PREP

12.72

2.4

10 CHAR HS PUNTA G

12.72

2.3

12 VERO BEACH

12.72

0.3

09 LAKE BRANTLE

12.73

1.1

10 MANDARIN

12.77

2.0

12 MI CENTRAL

12.80

0.3

12 RIVERVIEW

12.81

-0.6

12 EUSTIS

12.81

1.4

10 FT. WHITE

12.82

1.4

11 CLEARWATER

12.82

2.7

09 BISHOP KENNY

12.84

1.1

10 P. K. YONGE

12.85

2.4

11 NORTHSIDE CH

12.85

1.1

09 SPRINGSTEAD

12.91

1.1

10 KATHLEEN

12.94

1.4

10 LOURDES

12.94

0.4

12 AMERICAN HER

12.96

1.1

11 CIN. WITHROW

12.97

2.7

11 MI CENTRAL

13.01

0.3

12 FLAGLER PALM

13.01

1.4

10 BAKER (CAPE

13.03

2.0

Name

Finals

1

Freeman, Octavious

2

Gaither, Tynia

3

Sanders, Shayla

4

Hill, Deanna

5

Campbell, Shadaey

6

Jiles, Jokira

7

Walker, Courtney

8

Tabor, Kyri

9

Bryant, Shalaneya

10

McKnight, Keara

11

Fluellen, Phillicia

12

Donald, Justice

13

Spaulding, Diamond

14

Folston, Jazzmine

15

Jackson, Kadeidra

16

Clark, Atarah

17

Jackson, Camree

18

Bertling, Karissa

19

Perrodin, Lauren

20

Keys, Sharell

21

Byrd, Kametra

22

White, Tyesha

23

Watts, Jasmine

24

Abnathy, Victoria

25

Ward, Latisha

26

Dixon, Kandice

27

Gage, Ravontranice

28

Fantroy, Quatasia

29

Robinson, Diamond

30

Young, Kara

31

Hani, Abby

32

Quinn, Amber

33

stewart, natasha

34

mcgee, paris

35

Bowser, Jazmine

36

Robbins, Tuskia

37

Favors, Ashley

38

Hamilton, Lassandra

39

Martinez, Sitia

39

Jenkins, Destiny

41

Lee, Czdari

42

Thompson, Adanna

43

Olds, Asia

44

Little, Wilena

45

Wilson, Di'Kerria

46

Perez, Nicole

47

McHugh, Chantelle

48

Miles, Jessica

49

Simmons, Tamilya

50

Moore, Jasmine

51

Elliot, Monique

12 LAKE WALES

11.29R-0.6

12 OSCEOLA (KIS

11.55 -0.6

Yr School

Finals

Girls 100 Meter Dash High School

Relays:

11.37 R 2000

Erica Whipple

52

Taylor, Diera

53

Allen, Erika

54

Gardner, Kayla

55

Ruch, Kimberly

56

Williams, Latesha

57

Jamison, Courtney

58

Williams, Tanquayante

59

Rollins, Jazlynd

60

Tse, Megan

61

Smith, Georgia

62

Noble, Brijae

63

edwards, chakara

64

Coleman, Courtinie

65

McQueen, Darrielle

66

Johnson, Ryneria

67

Bethune, Jessica

68

Gonsalves, Shayna

69

Dollerson, Larnetta

70

Johnson, Loretta

71

Washington, Lindsay

72

Sieredzinski, Mary

73

Haussler, Tori

74

Chayka, Dariya

75

Markowski, Alyssa

76

Spalding, Sasha

77

White, Alisa

78

Covington, Latasha

79

Cornelison, Taylor

80

Sofarelli, Becca

81

Parker, Jamieshia

82

Dixon, Ebony

83

Session, Destiny

84

Russell, Joharra

85

Simmons, Tametria

86

Fray, Bejai

---

Hadley, Sabria

12 CIN. WITHROW 10 LAKEWOOD

10 SPRUCE CREEK 10 WESTMINSTER 09 BUCHHOLZ 10 VERO BEACH 10 KEY WEST 09 F. FL CHRISTIAN 09 SOUTH DADE 10 GIBBS 11 SOUTH DADE 09 NORCROSS 12 VENICE 10 TRINIDAD 10 NEASE

10 TRINIDAD

10 LAKE WALES

13.05 2.3

11

WESTMINSTER

11

KING'S ACADE

12

SANTA FE

12

BOLLES

12

LAKE MARY

09

BUCHHOLZ

11

NEASE

12

NAPLES

11

BISHOP KENNY

12

SPRINGSTEAD

12

BOLLES

11

SATELLITE

12

SPRUCE CREEK

12

ZEPHYRHILLS

09

JONES

10

FLAGLER PALM

10

LEESBURG

10

LEESBURG

09

LAKE WEIR

13.05

2.4

13.06

1.4

13.06

2.3

13.08

2.3

13.13

1.4

13.15

1.4

13.16

1.1

13.17

1.4

13.20

0.4

13.23

2.0

13.23

2.4

13.26

0.4

13.29

2.0

13.31

-0.6

13.32

0.4

13.35

-0.6

13.35

2.3

13.35

0.6

13.36

0.4

13.36

-0.6

13.38

1.1

13.45

1.5

13.46

0.4

13.54

0.6

13.54

0.4

13.56

0.6

13.59

0.6

13.62

1.5

13.69

2.0

13.72

0.6

13.81

0.4

13.99

-0.6

14.25

-0.6

15.73

2.7

FS

2.7

Name

Finals

1

Funderburk, Kala

2

Brooks, Amber

3

Johnson, Tayler

4

Edwards, Emily

5

Humphrey, Sarena

6

Jacobs, Alexus

7

Petrik, Rachel

8

Gebben, Ansley

9

Brissett, Topaz

10

Brandehoff, Ali

11

Kalis, Christina

12

Allen, Qadeera

13

Williams, Amelia

14

Perrin, Alexis

15

De la Guarda, Stephanie

12 12 10 09 12 10

LAKEWOOD MIDDLETON HAGERTY CANTERBURY ( GAINESVILLE

2:16.43 2:18.05 2:18.85 2:18.93 2:20.93

MI NORTHWESTER 2:21.15

12 11 12 09 11 12 12 09

FT. MYERS FIRST ACADEM BOYD ANDERSO WINTER PARK ST. THOMAS A BOYD ANDERSO BOLLES LAKE MARY FERGUSON

2:21.20 2:22.03 2:22.87 2:22.88 2:23.10 2:23.60 2:24.20 2:24.28 2:24.78

Yr School

Finals

Girls 800 Meter Run High School

Relays:

2:12.14 R 2010

Ebony Rose

Document info
Document views90
Page views90
Page last viewedFri Dec 09 22:24:31 UTC 2016
Pages34
Paragraphs13391
Words22763

Comments