X hits on this document

PDF document

Delta Timing Group - Contractor License - page 24 / 34

66 views

0 shares

0 downloads

0 comments

24 / 34

Delta Timing Group - Contractor License

Hy-Tek's MEET MANAGER 8:15 PM 4/2/2011 Page 6 2011 Florida Relays - 4/1/2011 to 4/2/2011 University of Florida: Gainesville,Fl Results

Team

20 NORTHSIDE CHRISTIAN

21 P. K. YONGE

22 WESTMINSTER ACADEMY

23 SPRUCE CREEK

24 KING'S ACADEMY

25

ZEPHYRHILLS

26

BUCHHOLZ

27

BISHOP KENNY

28

SPRINGSTEAD

29

ALONSO

30

BAKER (CAPE CORAL)

31

FIRST ACADEM

32

MANDARIN

33

JENSEN BEACH

34

FLAGLER PALM COAST

35

SICKLES

36

NAPLES

37

FREEDOM (TAMPA)

38

SOUTH LAKE

39

GIBBS

40

SOUTH FORK

41

EUSTIS

42

LEESBURG

43

DURANT

44

MOUNT DORA

---

DR. PHILLIPS HIG

---

MIRAMAR

---

LAKEWOOD RANCH

Relay

Finals

A

4:09.30

A

4:09.31

A

4:10.70

A

4:11.78

A

4:15.24

A

4:16.05

A

4:16.86

A

4:17.47

A

4:18.02

A

4:20.02

A

4:20.30

A

4:20.76

A

4:21.48

A

4:21.54

A

4:22.50

A

4:22.94

A

4:23.32

A

4:23.87

A

4:24.86

A

4:28.62

A

4:33.20

A

4:33.58

A

4:35.45

A

4:42.39

A

4:46.13

A

DNF

A

DNF

A

DQ

Finals ... (Girls 4x400 Meter Relay High School)

Girls 4x800 Meter Relay High School

Relays:

9:06.89 R 2008

Miami Northwestern, FL

Team

Relay

Finals

Finals

1

AMERICAN HERITAGE

2

MIAMI NORTHWESTERN

3

WINTER PARK

4

LAKEWOOD RANCH

5

BOLLES

6

LOURDES

7

HAGERTY

8

ST. THOMAS AQUINAS

9

WHARTON

10

BOYD ANDERSON

11

CIN. WITHROW

12

DR. PHILLIPS HIG

13

CARDINAL GIBBONS

14

LINCOLN PARK

15

OLYMPIA

16

FERGUSON

17

COCOA BEACH

18

SPRUCE CREEK

19

FREEDOM (TAMPA)

20

LAKEWOOD

21 NAPLES

A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A

9:27.68 9:32.13 9:36.65 9:39.75 9:40.02 9:41.85 9:45.09 9:45.99 9:47.08 9:48.25 9:50.69 9:53.61 9:55.68 9:55.78 9:56.82 9:57.13 9:58.52 9:59.99 10:03.88 10:06.12 10:06.29

22 JONES

23 MANDARIN

24

ESTERO

25

BLOOMINGDALE

26

OAK HALL

27

GAINESVILLE

28

LAKE MARY

29

P. K. YONGE

30

BISHOP KENNY

31 ROBINSON

32 BAKER (CAPE CORAL)

33 NORTHSIDE CHRISTIAN

34

SPRINGSTEAD

35

SOUTH DADE

36

FLORIDA CHRISTIAN

37

KING'S ACADEMY

38

JENSEN BEACH

39

WESTMINSTER ACADEMY

40

LAKE BRANTLEY

41

MOUNT DORA BIBLE

42 GIBBS

A

A A A A A A A A A

A

A A A A A A A A A A

10:07.23 10:07.34 10:07.84 10:10.31 10:11.28 10:11.34 10:11.67 10:17.01 10:17.68 10:24.12 10:29.07 10:29.08 10:29.98 10:32.37 10:33.66 10:35.59 10:39.92 10:44.64 11:00.00 11:15.04 11:34.05

Team

Finals

1

CHILES

2

HB PLANT

3

ESTERO

4

LAKEWOOD RANCH

5

HOLY TRINITY

6

FERGUSON

7

VERO BEACH

8

ST. THOMAS AQUINAS

9

CHAPEL HILL

10

WESTMINSTER ACADEMY

11

GEORGE JENKINS

12

LAKE BRANTLEY

---

SPRUCE CREEK

---

DR. PHILLIPS HIG

---

FREEDOM (TAMPA)

---

MANDARIN

---

BISHOP KENNY

---

ROBINSON

---

SOUTH FORK

---

RIVERVIEW (SARASOTA)

Relay

Finals

A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A

20:56.31R 21:44.40 21:52.63 21:58.03 22:29.47 22:39.63 22:50.40 23:19.93 23:44.47 23:45.01 24:43.76 24:49.23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF

Girls 4x1600 Meter Relay High School Relays: 21:01.91 R 2005

Eleanore Roosevelt, MD

Girls High Jump High School Progressions: 5-0, 5-2, 5-4, 5-6, 5-8, 5-10

Relays:

6-00 R 2004

Viktoria Andonova

12 CIN. WITHROW

5-08.00

12 EDGEWATER HI

5-06.00

12 VERO BEACH

5-02.00

8 EPISCOPAL

5-02.00

Name

Finals 1 Willis, Skyler

2 Strates, Britni 3 gabor, anastasi 3 Greene, Nicole

Yr School

Finals

Document info
Document views66
Page views66
Page last viewedFri Dec 02 22:55:12 UTC 2016
Pages34
Paragraphs13391
Words22763

Comments