X hits on this document

PDF document

Delta Timing Group - Contractor License - page 29 / 34

71 views

0 shares

0 downloads

0 comments

29 / 34

Delta Timing Group - Contractor License

Finals ... (Boys 1600 Meter

Run High School)

Name

52

Bireda, Ermias

53

Schmick, Brennen

54

Perry, Zach

55

Guerette, Spencer

56

Kitterman, Canaan

57

Enander, David

58

Williams, kristof

59

Zimmerman, Cade

60

Biles, Tanner

61

Shearman, Brendan

62

Profitt, John

63

Swingley, Thomas

64

Morris, Matthew

65

Gargiulo, Matt

66

Ferman, David

67

Stenger, Michael

68

Scott, Zach

69

Monteau, Joe

70

Demons, Keith

71

Barr, Michael

72

Sayed, Ali

73

Hurst, Matthew

74

Porter, Odaine

75

Chapman, Joe

76

Palson, Tyler

77

Davis, Cameron

78

Bridges, Tyler

79

Foster, Jakin

80

Ramos, Alex

81

Whitehead, Chad

82

Fernandez, Jorge

83

Hoban, Matthew

84

Scardo, Eric

85

harris, william

86

Franks, Colin

87

Howard, Trent

88

Waddington, Matthew

89

Smith, Preston

90

Sweetapple, David

91

Cohn, Austin

92

Tate, Jamison

93

Cutshall, Caleb

94

Beltran, John

95

Roche, Tim

96

Sagul, Nate

97

Whiteside, Andrew

98

Davis, Isak

99

Ernest, Andre

100

Condon, Andrew

101

Giorgianni, Alex

102

Rawson, Marshall

103

Thiemann, Ben

104

Gentry, Brian

105

Fincher, Zach

Yr

School

10

WIREGRASS RA

10

CYPR. CREEK

10

BISHOP KENNY

10

ANCLOTE

09

BAYSHORE

11

VENICE

11

COUNTRYSIDE

09

CHILES

10

FREEDOM (TAM

10

FT. MYERS

09

COLONIAL

12

NAPLES

11

BOLLES

09

HAGERTY

11

BOLLES

11

NE (SP)

12

TAMPA JESUIT

12

BUCHHOLZ

11

VERO BEACH

10

BISHOP KENNY

12

FLAGLER PALM

11

PALATKA

10

WEKIVA

10

NORTHSIDE CH

12

VENICE

12

FLEMING ISLA

12

ASTRONAUT

11

CIRCLE CHRIS

12

LAKE WEIR

10

DUNNELLON

11

NAPLES

11

MT. DORA BIBLE

10

J. L. MANN

11

LAKE BRANTLE

11

CENTERVILLE

10

LAKE MARY

12

FT. WHITE

09

SPRUCE CREEK

10

ST. ANDREW'S

10

MT. DORA

12

COMMUNITY SC

09

DUNNELLON

11

JENSEN BEACH

10

NEASE

11

GAINESVILLE

12

FREEDOM (TAM

8

GENEVA SCHOO

10

MIRAMAR

12

NE (SP)

12

FLAGLER PALM

12

GAINESVILLE

10

CREEKSIDE

10

ST. STEPHENS

09 OCOEE

Hy-Tek's MEET MANAGER 8:15 PM 4/2/2011 Page 11

2011 Florida Relays - 4/1/2011 to 4/2/2011

Finals 4:39.66 4:40.00 4:40.25 4:40.40 4:40.82 4:40.95 4:40.95 4:41.86 4:42.08 4:42.25 4:42.28 4:42.46 4:42.83 4:43.25 4:43.37 4:43.74 4:43.84 4:43.85 4:44.82 4:46.05 4:46.64 4:47.09 4:48.64 4:48.71 4:48.83 4:49.57 4:50.13 4:51.26 4:51.32 4:51.42 4:52.03 4:52.66 4:52.72 4:55.32 4:55.74 4:56.40 4:56.41 4:56.80 4:57.11 4:58.42 4:59.15 5:00.42 5:00.58 5:00.60 5:01.73 5:02.33 5:03.99 5:05.80 5:06.48 5:06.84 5:07.53 5:07.64 5:07.99 5:08.77 University of Florida: Gainesville,Fl Results 106 Garcia, Simon 107 Heathcott, Cole 108 Belcher, Landon 109 D'Amato, Chase 110 Bott, Austin --- Hendricks, Tim --- Enlow, Brett Finals 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 Name Relays: Barger, Cody Pickering, Ryan Jaworski, Griffin Rojas, aaron Zerda, Santiago Godwin, Chris arroyo, andres Hendricks, Tim Reynolds, Mac Eldredge, Chance Steible, Josh Mitchell, Payton Pulsifer, Ryan Boggs, Josh Buzzard, Taylor Mutz, Mark Castagnaro, Joey Rehmann, Arman Gates, Herbert Patrick, Dominic Salomon, Gary Eidge, Michael Salazar, Fernando Lewis, Alex Garcia, Manny Benner, Lars Licari, Peter Haughey, Gabriel Brennalt, Tyler Brown, Jordan Todd, Sam Wise, Alan Moore, Mitchell Tallbacka, Eric Martinez, Jovanie Zelek, Geoffrey Mendez, Philip Butler, Jeremy Zimmerman, Cade Mowery, Tyler Simpson, Scott Miller, Mat Fineo, nick Borrero, Richard Boys 3200 Meter Run High School 8:53.5h R 1983 09 11 10 12 12 12 12 12 12 12 12 12 11 12 11 Yr School 12 ASTRONAUT 12 NORTH HALL 10 NEWSOME 11 HAGERTY 09 DANIEL 12 SOUTH FORK 11 P. K. YONGE 10 NORCROSS 11 BAKER (CAPE 11 OLYMPIA 09 STANTON 12 NAPLES 09 LAKE MARY 11 ST. ANDREW'S 09 GENEVA SCHOO 12 AMERICAN HER 10 AMERICAN HER 12 NORTH BROWAR 12 TARAVELLA 10 COLONIAL 12 NORTH BROWAR 11 NEASE 11 CHAPEL HILL 10 CENTERVILLE 12 BUCHHOLZ 12 WIREGRASS RA DR. PHILLIPS HIG 11 CHILES 11 LAKELAND CHR 11 HOLY TRINITY 10 NORCROSS 10 NAPLES 12 VERO BEACH 12 LAKE REGION 12 DURANT 12 FERGUSON MI COLUMBUS MI COLUMBUS CHILES MANDARIN KING'S ACADE SPRUCE CREEK COUNTRYSIDE CYPR. CREEK JOHN I. LEON TRINIDAD ESTERO CORAL GLADES BUCHHOLZ Billy Convey CHAR HS PUNTA G10:02.01 SARA. RIVERVIEW 9:52.79 10:01.77 9:53.74 9:55.05 9:55.32 9:55.57 9:56.13 9:58.35 9:59.06 9:59.47 10:00.69 10:01.26 10:02.07 10:03.17 10:03.63 10:04.74 10:04.92 10:05.00 10:05.39 9:53.65 9:10.97 9:14.37 9:23.34 9:33.27 9:33.69 9:34.00 9:35.23 9:36.45 9:37.67 9:37.99 9:38.98 9:40.57 9:41.90 9:42.32 9:46.16 9:47.37 9:48.16 9:48.18 9:48.72 9:49.02 9:49.78 9:52.56 9:52.58 5:09.28 5:11.99 5:23.72 5:27.21 5:39.22 DNF DNF Finals

Document info
Document views71
Page views71
Page last viewedSat Dec 03 20:12:58 UTC 2016
Pages34
Paragraphs13391
Words22763

Comments