X hits on this document

PDF document

Delta Timing Group - Contractor License - page 31 / 34

77 views

0 shares

0 downloads

0 comments

31 / 34

Delta Timing Group - Contractor License

Hy-Tek's MEET MANAGER 8:15 PM 4/2/2011 Page 13

2011 Florida Relays - 4/1/2011 to 4/2/2011 University of Florida: Gainesville,Fl

Results

09 MI NORTHWESTER

16.71

+0.0

12

OLYMPIA

16.74

0.9

12

P. K. YONGE

16.82

-3.4

10

LAKEWOOD

17.00

-2.1

10

FLAGLER PALM

17.03

0.5

10

BISHOP KENNY

17.09

0.5

10

BOLLES

17.11

0.9

12

CHAR HS PUNTA G

17.20

0.9

LAKE BRANTLE

17.31

0.9

12

FL CHRISTIAN

17.40

0.5

09

GIBBS

17.58

0.9

09

PALM BAY

17.62

0.5

10

BISHOP KENNY

17.66

-0.5

12

HALLANDALE

18.03

-3.4

10

WESTMINSTER

18.19

-0.3

11

SANTA FE CAT

18.23

-0.5

12

J. L. MANN

18.39

0.5

12

FL CHRISTIAN

18.55

0.9

12

COLONIAL

18.79

0.5

11

LECANTO

18.81

-0.3

12

GAINESVILLE

18.86

-2.1

11

GAINESVILLE

21.38

0.9

10

SOUTH SUMTER

FS

0.6

12

SARA. RIVERVIEW

DNF

-2.1

Finals ... (Boys 110 Meter Hurdles High School)

Finals

Name 49 Green, Jeffery 50 Flounders, Britton 51 Barton, Michael 52 Holmes, Tim 53 Williams, Kadeem 54 Monrose, Hansy 55 Jeffers, Nathan 56 Giuliano, John 57 Lytle, Tyshawn 58 Artiles, Alain 59 Daniels, Damien 60 Williams, Kelvin 61 Johnson, Trey 62 Cochran, James 63 Rickel, Ryan 64 Dotson, Jacob 65 Andrews, Devante 66 Velazquez, Anthony 67 disdier, chris 68 Foster, Reis 69 Nubin, Raheem 70 Williams, Shamon

  • ---

    Neal, Keanu

  • ---

    Robestelli, Andrew

Yr School

Relay

Finals

A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A

40.68R 41.30 41.72 41.85 42.40 42.42 42.44 42.55 42.55 42.68 42.69 42.86 42.86 42.90 42.92 42.93 42.95 43.00 43.01 43.01 43.09 43.15 43.15 43.19 43.21

25 FORT LAUDERDALE

Olympia, FL

Team

Finals

1

ST. THOMAS AQUINAS

2

AMERICAN

3

JONES

4

WESTPORT

5

CHAR HS PUNTA GO

6

LAKE WEIR

7

LAKE BRANTLEY

8

ALONSO

9

CAPE CORAL

10

FLAGLER PALM COAST

11

JEFFERSON

12

SATELLITE

12

SANTA FE

14

TRINITY HS

15

NORTHEAST (OP)

16

NEASE

17

CIN. WITHROW

18

HOMESTEAD

19

HB PLANT

19

MIAMI CAROL CITY

21

MIAMI NORTHWESTERN

22

DR. PHILLIPS HIG

23

ROBINSON

24

OCOEE

Boys 4x100 Meter Relay High School

Relays:

41.02 R 2003

26

OLYMPIA

27

CENTERVILLE

28

MIAMI COLUMBUS

29

LAKE HIGHLAND PREP

30

SPRUCE CREEK

31

MIAMI CENTRAL

32

GAINESVILLE

33

MIRAMAR

34

NORTH PORT

35

LAKEWOOD

36

CORAL GLADES

36

ZEPHYRHILLS

38

BOLLES

39

EUSTIS

40

SOUTH LAKE

41

HOLY TRINITY

42

PINE RIDGE

43

LEESBURG

44

KEY WEST

45

EAST LEE COUNTY

46

COUNTRYSIDE

47

NAPLES

48

WILDWOOD

49

FLORIDA CHRISTIAN

50

LECANTO

51

MOUNT DORA BIBLE

52

KING'S ACADEMY

53

BISHOP KENNY

54

TAMPA JESUIT

55

CORAL SPRING

56

VERO BEACH

---

BAKER (CAPE CORAL)

---

BARRON COLLIER

---

BUCHHOLZ

---

LAKE MARY

---

HALLANDALE

---

GIBBS

A

43.24

A

43.27

A

43.34

A

43.35

A

43.47

A

43.55

A

43.61

A

43.78

A

43.85

A

43.92

A

43.98

A

43.98

A

44.05

A

44.08

A

44.12

A

44.13

A

44.14

A

44.17

A

44.30

A

44.43

A

44.54

A

44.69

A

44.92

A

44.93

A

45.32

A

45.60

A

45.79

A

45.80

A

45.91

A

46.58

A

50.13

A

DNF

A

DNF

A

DNF

A

DNF

A

DQ

A

DQ

Team

Finals

1

ST. THOMAS AQUINAS

2

MIAMI NORTHWESTERN

3

WEKIVA

4

JONES

5

JEFFERSON

6

LAKE BRANTLEY

7

FLAGLER PALM COAST

8

CAPE CORAL

9

OCOEE

10

CIN. WITHROW

11

HOMESTEAD

12

HB PLANT

13

GIBBS

14

NORTHEAST (OP)

A

1:24.81R

A

1:27.37

A

1:28.07

A

1:28.30

A

1:29.35

A

1:29.42

A

1:30.00

A

1:30.20

A

1:30.24

A

1:30.66

A

1:30.70

A

1:31.00

A

1:31.04

A

1:31.21

Relay

Finals

Boys 4x200 Meter Relay High School

Relays:

1:25.59 R 1994

Palatka, FL

Document info
Document views77
Page views77
Page last viewedMon Dec 05 07:49:54 UTC 2016
Pages34
Paragraphs13391
Words22763

Comments