X hits on this document

PDF document

Delta Timing Group - Contractor License - page 32 / 34

83 views

0 shares

0 downloads

0 comments

32 / 34

Delta Timing Group - Contractor License

Hy-Tek's MEET MANAGER 8:15 PM 4/2/2011 Page 14

2011 Florida Relays - 4/1/2011 to 4/2/2011 University of Florida: Gainesville,Fl

Results

Team

15

BUCHHOLZ

16

MIAMI COLUMBUS

17

GAINESVILLE

18

MIAMI CAROL CITY

19

CORAL GLADES

20

MIRAMAR

21

FORT LAUDERDALE

22

VERO BEACH

23

CENTERVILLE

24

SPRUCE CREEK

25

LAKEWOOD

26

KINGSBOROUGH CC

27

TRINITY HS

28

ROBINSON

29

SOUTH FORK

30

SANTA FE CATHOLIC

31

KEY WEST

32

TAMPA JESUIT

33

JOHN I. LEONARD

34

LEESBURG

35

KING'S ACADEMY

36

NAPLES

37

NORTHSIDE CHRISTIAN

38

LAKE MARY

39

COLONIAL

40

CORAL SPRING

41

BISHOP KENNY

---

HOLY TRINITY

---

ZEPHYRHILLS

---

BAKER (CAPE CORAL)

---

HALLANDALE

---

MIAMI CENTRAL

---

COUNTRYSIDE

Relay

Finals

A

1:31.29

A

1:31.34

A

1:31.80

A

1:31.89

A

1:32.20

A

1:32.62

A

1:32.76

A

1:32.77

A

1:32.92

A

1:32.94

A

1:33.15

A

1:33.17

A

1:34.00

A

1:34.04

A

1:34.33

A

1:34.65

A

1:35.04

A

1:35.15

A

1:35.38

A

1:35.57

A

1:35.91

A

1:36.04

A

1:36.06

A

1:36.54

A

1:36.85

A

1:37.02

A

1:37.15

A

DNF

A

DQ

A

DQ

A

DQ

A

DQ

A

DQ

Finals ... (Boys 4x200 Meter Relay High School)

Relay

Finals

A A A A A A A A A A A A A A A A

3:11.49R 3:11.49R 3:19.35 3:20.13 3:21.75 3:22.22 3:22.59 3:23.26 3:23.48 3:23.67 3:23.97 3:24.35 3:24.44 3:24.70 3:24.84 3:25.60

16 JONES

Flager Palm Coast, FL

Team

Finals

1

MIAMI NORTHWESTERN

2

ST. THOMAS AQUINAS

3

MIAMI CAROL CITY

4

MIAMI CENTRAL

5

FLAGLER PALM COAST

6

ALONSO

7

WEKIVA

8

OLYMPIA

9

LAKE BRANTLEY

10

HOMESTEAD

11

BUCHHOLZ

12

COUNTRYSIDE

13

NEWSOME

14

HALLANDALE

15

FORT LAUDERDALE

Boys 4x400 Meter Relay High School

Relays:

3:13.15 R 2009

17

COLONIAL

18

CENTERVILLE

19

DR. PHILLIPS HIG

20

LAKEWOOD

21

CIN. WITHROW

22

JOHN I. LEONARD

23

ROBINSON

24

JEFFERSON

25

BOLLES

26

LAKE MARY

27

GAINESVILLE

28

NORTHEAST (OP)

29

HB PLANT

30

ZEPHYRHILLS

31

CORAL GLADES

32

WINTER PARK

33

MIAMI COLUMBUS

34

NAPLES

35

LAKE WALES

36

NORTHSIDE CHRISTIAN

37

MOUNT DORA

38

JENSEN BEACH

39

MIRAMAR

40

NORTH PORT

41

TAMPA JESUIT

42

SPRINGSTEAD

43

CIRCLE CHRISTIAN

44

SPRUCE CREEK

45

GIBBS

46

KING'S ACADEMY

47

EUSTIS

48

VERO BEACH

49

CYPRESS CREEK

50

FLORIDA CHRISTIAN

51

SOUTH FORK

52

BISHOP KENNY

53

HOLY TRINITY

54

DUNNELLON

---

EAST LEE COUNTY

A

3:25.68

A

3:25.98

A

3:26.06

A

3:26.43

A

3:26.47

A

3:27.94

A

3:28.26

A

3:28.64

A

3:28.80

A

3:29.12

A

3:29.42

A

3:29.49

A

3:30.29

A

3:30.77

A

3:30.90

A

3:30.96

A

3:32.15

A

3:32.22

A

3:32.46

A

3:32.97

A

3:33.76

A

3:34.03

A

3:34.09

A

3:34.26

A

3:34.28

A

3:34.44

A

3:35.08

A

3:35.20

A

3:35.29

A

3:35.66

A

3:36.36

A

3:36.57

A

3:36.61

A

3:37.11

A

3:37.17

A

3:38.02

A

3:40.99

A

4:11.12

A

FS

Relay

Finals

A A A A A A A A A A A A

7:51.71 7:52.82 7:56.30 7:57.82 8:00.72 8:02.71 8:04.88 8:05.80 8:06.57 8:09.23 8:09.93 8:11.87

12 NORTHSIDE CHRISTIAN

Brandon, FL

Team

Finals

1

CHAR HS PUNTA GO

2

MIAMI CENTRAL

3

MIAMI COLUMBUS

4

LAKE BRANTLEY

5

STEINBRENNER

6

WINTER PARK

7

LAKE WEIR

8

COUNTRYSIDE

9

NEWSOME

10

ESTERO

11

MANDARIN

Boys 4x800 Meter Relay High School

Relays:

7:43.1h R 1973

Document info
Document views83
Page views83
Page last viewedTue Dec 06 15:25:30 UTC 2016
Pages34
Paragraphs13391
Words22763

Comments