X hits on this document

PDF document

Delta Timing Group - Contractor License - page 33 / 34

75 views

0 shares

0 downloads

0 comments

33 / 34

Delta Timing Group - Contractor License

Hy-Tek's MEET MANAGER 8:15 PM 4/2/2011 Page 15 2011 Florida Relays - 4/1/2011 to 4/2/2011 University of Florida: Gainesville,Fl

Results

Finals ... (Boys 4x800 Meter Relay High School)

Team

13

CENTERVILLE

14

HOMESTEAD

15

BOLLES

16

NAPLES

17

SPRUCE CREEK

18

BISHOP KENNY

19

LAKEWOOD

20

OLYMPIA

21

DR. PHILLIPS HIG

22

BUCHHOLZ

23

HAGERTY

24

COMMUNITY SC

25

TAMPA JESUIT

26

ROBINSON

27

CYPRESS CREEK

28

FLAGLER PALM COAST

29

HALLANDALE

30

FORT LAUDERDALE

31

SOUTH FORK

32

MIRAMAR

33

WEKIVA

34

JONES

35

GAINESVILLE

36

VENICE

37

KING'S ACADEMY

38

COLONIAL

39

JENSEN BEACH

40

LINCOLN PARK

41

NORCROSS

42

LAKE MARY

43

CRYSTAL RIVER

44

MOUNT DORA BIBLE

45

MOUNT DORA

46

GIBBS

47

CORAL SPRING

48

LAKEWOOD RANCH

49

SPRINGSTEAD

50 JOHN I. LEONARD

  • ---

    ST. THOMAS AQUINAS

Relay A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A

Finals 8:13.10 8:16.31 8:16.82 8:19.18 8:20.20 8:20.62 8:20.88 8:21.92 8:22.98 8:23.21 8:23.46 8:24.74 8:25.06 8:25.46 8:25.48 8:25.52 8:26.77 8:26.94 8:27.88 8:27.93 8:29.34 8:32.74 8:32.80 8:34.24 8:36.57 8:36.66 8:37.74 8:43.41 8:43.70 8:43.76 8:45.61 8:45.71 8:47.30 8:48.17 8:48.62 8:50.52 8:52.05 9:06.79 DNF

Team

Finals

1

CHAR HS PUNTA GO

2

DR. PHILLIPS HIG

3

TRINIDAD

4

CHAPEL HILL

5

JOHN I. LEONARD

6

ESTERO

7

STEINBRENNER

8

CENTERVILLE

9

SPRUCE CREEK

10

P. K. YONGE

A

17:40.83R

A

18:05.96

A

18:06.36

A

18:25.77

A

18:35.76

A

18:39.33

A

18:47.02

A

18:59.51

A

19:04.27

A

19:05.90

Relay

Finals

Boys 4x1600 Meter Relay High School Relays: 17:42.24 R 2000

Atlantic Community, FL

11

SOUTH FORK

A

19:06.56

12

NORCROSS

A

19:09.91

13

NAPLES

A

19:12.64

14

MIAMI COLUMBUS

A

19:17.05

15

HOLY TRINITY

A

19:20.67

---

VERO BEACH

A

DNF

---

TAMPA JESUIT

A

DNF

---

KING'S ACADEMY

A

DNF

--- DUNNELLON

A

DNF

--- BISHOP KENNY

A

DNF

--- GEORGE JENKINS

A

DNF

--- FLAGLER PALM COAST

A

DNF

--- NEASE

A

DNF

--- LINCOLN PARK

A

DNF

--- MIAMI CAROL CITY

A

DNF

--- MANDARIN

A

DNF

--- LAKE WEIR

A

DNF

--- ST. ANDREW'S

A

DNF

--- ROBINSON

A

DNF

--- LAKEWOOD RANCH

A

DNF

Boys High Jump High School Progression: 6-0, 6-2, 6-4, 6-6, 6-8, 6-10

  • ---

    Powell, Joshua

  • ---

    Medich, Nick

Finals

1

Davis, malcolm

2

Miles, Tonacis

3

Scantling, Garrett

4

jahleel, lilly

5

Petion, Gigi

6

Friday, JP

7

Warren, Austin

8

Austinskas, Marius

9

Sullivan, Chris

---

Hall, Justin

---

McGee, Malcolm

---

Gilbert, Kharon

Relays:

Name

7-02 R

Vincent/Edwards

Yr School

Finals

11 FT. LAUDERDALE 11 TAMPA JESUIT

NH NH

12 NORCROSS

6-06.00

12 LAKE BRANTLE

J6-06.00

12 EPISCOPAL

J6-06.00

11 MI CENTRAL

6-02.00

12 ALONSO

J6-02.00

11 COLONIAL

J6-02.00

10

MT. DORA BIBLE

J6-02.00

10

FLAGLER PALM

6-00.00

11

COCOA BEACH

J6-00.00

12 VILLAGES

NH

12 NORCROSS

NH

11 MANDARIN

NH

12 EPISCOPAL

14-00.00

12

PINELLAS PAR

J14-00.00

10

TIFTAREA ACA

J14-00.00

12

MITCHELL

J14-00.00

12

COUNTRYSIDE

J14-00.00

12

CIRCLE CHRIS

J14-00.00

12

FLAGLER PALM

13-06.00

11

LAKELAND

J13-06.00

12

CENTERVILLE

J13-06.00

12 BAKER (CAPE

13-00.00

Boys Pole Vault High School Progression: 12-6, 13-0, 13-6, 14-0, 14-6, 15-0, 15-6, 16-0

Finals

Name

Finals

1

Scantling, Garrett

2

Galan, Edward

2

Sumner, Eli

4

Jerothe, Ryan

5

Polgar, Parker

6

Conatsey, Connor

7

Soard, Cory

8

McDanial, Josh

9

Hansford, Nick

10

Wilson, Francis

Relays:

16-08.75 R 2003

Chip Heuser

Yr School

Document info
Document views75
Page views75
Page last viewedSun Dec 04 17:17:15 UTC 2016
Pages34
Paragraphs13391
Words22763

Comments