X hits on this document

Word document

Liaison bodies and Institutions concerned with the application of Regulations 1408/71 and 574/72 ... - page 31 / 34

139 views

0 shares

0 downloads

0 comments

31 / 34

LIAISON BODY  

ZAVOD ZA ZDRAVSTVENO    ZAVAROVANJE SLOVENIJE                                   DIREKCIJA                                                   Miklošičeva 24                                              1000 LJUBLJANA

Eva GODINA-JALEN

Eva.Godina-Jalen@zzzs.si

01/3077311

01/4313245

COMPETENT INSTITUTIONS  

ZAVOD ZA ZDRAVSTVENO                           ZAVAROVANJE SLOVENIJE

OBMOČNA ENOTA CELJE                 Gregorčičeva 5 a                                     3000 CELJE

Mojca KOPUŠAR

Mojca.Kopusar@zzzs.si

03/4202224

03/5482301

OBMOČNA ENOTA KOPER              Martinčev trg 2                                         6000 KOPER

Irena KNEZ                                                     Daniela POTOČNJAK

Irena.Knez@zzzs.si            Daniela.Potocnjak@zzzs.si     

05/6687217  05/6687218

05/6687372

OBMOČNA ENOTA KRANJ                     Zlato polje 2                                            4000 KRANJ

Tinka BIZJAK                                                  

Tinka.Bizjak@zzzs.si          

04/2370109  

04/2370180

OBMOČNA ENOTA KRŠKO             Bohoričeva 9                                           8270 KRŠKO

Snežana RESMAN

Snezana.Resman@zzzs.si

07/4902432

07/4901081

OBMOČNA ENOTA LJUBLJANA       Miklošičeva 24                                        1000 LJUBLJANA

Vanja KOBENTAR              

Vanja.Kobentar@zzzs.si      

01/3077750  

01/3077785

OBMOČNA ENOTA MARIBOR                Sodna  15                                          

2000 MARIBOR

Zofija MOHORKO               

Zofija.Mohorko@zzzs.si      

02/2909370  

02/2521591

Document info
Document views139
Page views144
Page last viewedSun Dec 04 23:50:14 UTC 2016
Pages34
Paragraphs912
Words4958

Comments