X hits on this document

828 views

1 shares

4 downloads

0 comments

29 / 96

Drivhode

Motordeksel .................

... K028708

Lampedeksel ...............

... K028709

Lyspære .......................

... K028664

Sikring ..........................

... K028665

Western-kontakt med

brokobling, grønn .........

... K028666

Western-kontakt med

brokobling, gul .............

... K028667

Elektronikkmodul .........

... K028892

Håndsender,

1- kanals ......................

... K028668

Håndsender,

4- kanals ......................

... K028710

Batteri 12 V ..................

... K028669

Portåpnerens

føringsskinne ...............

... K028670

Sleide

Sleiderunderdel ............

... K028671

Tannremslås ................

... K028662

Sleideroverdel ..............

... K028663

Tannrem

6144 mm ......................

... K028677

8322 mm ......................

... K028692

10500 mm ....................

... K028733

14856 mm ....................

... K028734

Styrerulle, komplett ......

... K028678

Endestopper, komplett .

... K028845

Antenne ........................

... K028680

Skjøtestykke ................

... K028681

Føringsskinne ..............

... K028682

Opphengsjern ..............

... K028695

Sekskantskrue M8 x 25

... K028687

Låsemutter M8 .............

... K028689

Sekskantskrue M6 x 90

... K028696

Låsemutter M6 .............

... K028697

Skrue 8 x 70 .................

... K028698

Skive 8,4 ......................

... K028699

Plugg 10 mm ................

... K028700

Opphengsstykke ..........

... K028694

Festevinkler til vegg .....

... K028846

Skrue M8 x 16 ..............

... K028704

Låsemutter M8 .............

... K028689

Låsemutter M10 ...........

... K028705

Sekskantskrue 8 x 70 ..

... K028698

Skive 8,4 ......................

... K028699

Plugg 10 mm ................

... K028700

Konsoll / Endestykke til

føringsskinne ...............

... K028701

Norsk

Kundeservice

Dersom du skal kontakte én av firma- adressene som er oppført på baksiden, vennligst alltid oppgi produksjons- nummeret og modellbetegnelsen. Disse står på drivhodets typeskilt.

Ekstrautstyr

[70]

4 – kanals håndsender for flere bruksområder

[71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78]

1 – kanals håndsender Veggholder håndsender Veggbryter, innvendig Nøkkelbryter Kodelås Utvendig antenne Fotoceller

Utvendig frikoblingslås v/ strømbrudd

[79] [80]

Innvendig frikoblingslås Sikkerhetslist

Artikkelnr.

For eksterne tilkoplinger på drivhodet må det brukes Western-

kontakter. Nedenstående ekstrautstyr kan bestilles separat:

1.7 2

1.6

2.1 3

4 4.1 4.2 4.3 5

Reservedeler

Reservedelene må tilsvare produsentens fastsatte tekniske krav. Dette kan kun garanteres ved bruk av originale reservedeler.

Ved bestilling må artikkelnumrene alltid oppgis.

6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

[81] Reservedelsliste

Pos. Betegnelse

1 1.1 1.2 1.3 1.4 1.5

29

Document info
Document views828
Page views922
Page last viewedSun Dec 11 08:45:16 UTC 2016
Pages96
Paragraphs7577
Words55750

Comments