X hits on this document

37 views

0 shares

0 downloads

0 comments

6 / 12

2002 STATE LEADERSHIP CONTESTS

PARLIAMENTARY PROCEDURE

Region

Name

Chapter

Advisor(s)

I

1.  Adam Smego, Ashley Smego, Leah Dussel, Ryan Peterson, Jeffrey Peterson, Elizabeth Krager, Danielle Shay

Cassopolis

Carrie George

2.  Lucas Rider, Brianna Case, Lisa Leny, Tyler Losibski, Jessica Herman, Audrey Farrell, Bobby Joludioick, Chris Clover (alternate), Jayna Gardner (alternate)

Bronson

Melissa Souva

(Alt.)

Centreville

Tom Condon

II

1.  Betsy Talbot, Valerie Lockwood, Heather Eglon, Amy Kaiser, Eliott Cook, Kevin Schmidt

Springport II

Pat Henne

2.  Sheldon Edwards, Amy Garrison, Shane Wilson, Bobby Harsh, Art Gust, Alan Gust, Tyler Amstutz, Donnie Judson (alternate)

Lenawee Vo-tech

Ken Bollinger

(Alt.)

Springport I

Pat Henne

(Alt.)

Blissfield

Laurie Isley

III

1.  Cole Armbruster, Chris Creguer, Mike Voss, Jason Shaw, Ryan McBride, Dan Sanchez, Gordon Shetler, Ben Haag (alternate)

Lakers

Don Wheeler

2.  Annie Varner, Caleb Schaeffer, Megan Gibson, Matt Swisher, Brandon Swisher, Brandi Dufrene, LeAnna Moore

Alma

Burt Henry

(Alt)

Breckenridge

Gerard Reaume

(Alt.)

Harbor Beach

Tanya Kramer

VI

1.  Chelsea Grombir, Shelby Dunklee, Jeremy Krupp, Ryan Quaderer, Marcus Ebenhoeh, Jerry Birchmeier, Kyle Weisenberger, Bruce Wenzlick

New Lothrop

Margaret Bandkau

2.  Ashley Braid, Mickey Fink, Kevin Gadd, Dru Issac, Stephen Toma, Chad Riley

Corunna

Mark Forbush

(Alt)  Mason Barker, Jamie Fagerstrom, Matt Boillat, Mike McRae, Pat Riley, Nicole Ward,

Sam Curcuruto

Byron

Tate Forbush

V

1.  Tyler Game Lin, Jake Klapmust, Seth Temple, Bobbi Meyer, Jeremiah Bomers, Scott Rodgers, Angie Marks

Caledonia

Alan Steeby

2.  Lukas Schoenborn, Dusty Grabill, Marisa Alvarado, Heather Woodard, Miguel Antonio, Jennifer Slater, Jason Bazzett

Grant

Katie Courtade

Alt

Montague

Kyle Fiebig

Alt.

Caledonia

Alan Steeby

VI

1.  K. Webster, N. Logan, J. Fritz, E. Fritz, K. Bellville, K. Gibson

Whittemore- P

Nick VanDenBrink

2.  A. Nye, B. DeCare, K. Gonyea, K. Hagemeister, L. Plume, B. Centala, S. Aube

Alpena

Ron Worth

(Alt.)

Alcona

Wade Morton

Document info
Document views37
Page views37
Page last viewedFri Dec 09 03:56:31 UTC 2016
Pages12
Paragraphs821
Words2205

Comments